print correct

Na Jena Otr Lyrics

(No other information is available for this lyric - would you like to add something today?)
show more
Edit | show less
Help
What chart rank did the song debut? What is the song about? Has it won any awards?, etc.
Cancel Submit
Thank You
Your introduction will appear once it has been deemed awesome by our team of wizards.

Submit Corrections Cancel

shperthejm si gaca dokudo..
se jena nmoshen ma tmire mo.
kerko.
kam 100 probleme por ti sje njo
biles ndac me dit ti nuk je kurgjo.
nusen tende ta ka Q* kejt estrada.
a po tdhem tash o ledri gaga. HA HA HA
ju sjeni baba jeni krejt mamaStarsa
kush o me ju jan krejt pederasta
me 1 selam une thjesht ju plasa
ai nuk osht diss
ky osht diss madafucka
ai tjetri bon hunden operacjon ti je pill madafucka perdor silikon ajj
gheto gheto - gheto i karit un nuk boj operacion mu kshu zoti mfali.
1 selam prap nga i rrahuri. kallzoj dhe menazherit se une mdysh tndai prap per cdo jav mke midis prishtines.
gishtin e mezit kur jom nmajt bines.
kejt grupi ta kapi nshuplaka Zini zin otr madafucka.
po mprek kurora del edhe flaka double G army na jena tonelata. ..

print correct

Poll

Vote Now
Next Poll